Programování

Spoustukrát se ve svém životě setkávám s tím, že lidi zajímá, co vlastně dělám. Bohužel mnoho z nich si myslí, že pouze sedím a koukám do počítače a beru za to miliony, ale jak jistě víte, tak to úplně není :-D

Pak je tu druhá skupina lidí, která má podobnou otázku, ale je o něco zvídavější, a chtěla by znát alespoň část tajů mé práce. Proto jsem se před nějakým časem rozhodl, že bych chtěl stvořit takovou menší sadu úvodu do webového programování. Jelikož je práce a programování jako takové mým velkým koníčkem, psaní těchto článků mi dává možnost odpočívat u něčeho, co mě baví.

Veškeré publikované texty jsou výhradně mým osobním názorem a postojem a mají ukázat, jak zhruba postupuji při své práci. Pokud v nich najdete chybu, nesrovnalost, či semnou nebudete prostě souhlasit, je to naprosto v pořádku, budu rád, když mi o tom dáte vědět a budeme se o tom moci spolu pobavit :-)

Můžete si říct, proč píšu příručky k programování webových aplikací a používám k tomu web "naklikaný" ve službě Google Weby - no na to je velice jednoduchá odpověď - jsem líný. Nemám ten správný cit pro grafiku a nikdy mě nebavilo vyložěně tvořit webové prezentace, postupem času, když jsem se seznámil s tím, jak funguje SEO a internetový marketing jsem dospěl k názoru, že běžný web jako prezentace se úplně nevyplatí programovat a postačí právě tyto alternativy, které splní svůj účel. Pokud chcete něco prodávat, klasický web vám v tom stejně úplně nepomůže a jsou lepší alternativy, jako například konverzky.cz.

Obsah


Poslední aktualizace 2.10.2021

Líbí se mi články a chci podpořit jejich tvorbu

DĚKUJI!

Tvorbu můžete podpořit zasláním libovolné částky na účet 298385424/0300 do poznámky uveďte že se jedná o příspěvek na tvorbu článků a váš e-mail. Na příspěvek je možné vystavit fakturu. Vaše jméno bude následně uvedeno zde na webu společně s poděkováním.

Závěr

Prošli jste si mé články, rozumíte jim, a povedlo se vám stvořit něco vlastního? VÝBORNĚ! Gratuluji vám!

Zjistili jste, že vás programování webových aplikací baví? Chtěli byste se tím živit? VÝBORNĚ!

Pojďte zkusit štěstí k nám: